ЗАПИШІТЬСЯ НА ПЕРЕГЛЯД

change-lang
Квартири
з дизайнерським ремонтом

Для всіх типів квартир в ROYAL TOWER наші фахівці підготували варіанти оригінальних концепцій інтер’єрів і оптимальних кольорових рішень, а також три готових рішення по переплануванню приміщень в залежності від ваших потреб.

TARYAN INTERIORS готова виконати якісний комплексний ремонт «під ключ» разом із сантехнікою, побутовою технікою та електронікою, підібрати меблі і текстиль, розробити схеми декорування інтер’єру всіх приміщень.

TARYAN GROUP
Створюємо майбутнє

Інвестиційно-девелоперська компанія, створена для втілення в життя найбільш прогресивних, інноваційних та амбітних проектів у сфері девелопменту.

TARYAN GROUP робить ставку на створенні унікальних цінностей для кожного клієнта, об’єднання новаторського дизайну, прогрессивних технологій та найвищих стандартів якості.


сайт проекту
ПОЗНЯКИЖИЛБУД
ЯКІСТЬ – ОСНОВА ДОВІРИ

Будівельна компанія з 21-річною історією ПОЗНЯКИЖИЛБУД спеціалізується на зведенні елітних житлових комплексів з об’єктами соціальної інфраструктури та офісних центрів. Корпорація увійшла до структури TARYAN GROUP в грудні 2015 року і виконує функції генерального будівельного підрядника.


сайт проекту
роял тауэр киев