ЗАПИШІТЬСЯ НА ПЕРЕГЛЯД

change-lang
Квартири
з дизайнерським ремонтом

Купуйте останню панорамну готову квартиру з виконаним дизайнерським ремонтом на 24 поверсі. Унікальні просторі планування і вікна з підлоги до стелі. Двокімнатні апартаменти продаються разом з меблями, побутовою технікою та декором.

Проект виконаний компанією TARYAN INTERIORS – дизайнерське бюро інвестиційно-девелоперської компанії TARYAN GROUP, яка об’єднує найкращих архітекторів, талановитих дизайнерів інтер’єру і досвідчених фахівців різних будівельних напрямків.

TARYAN GROUP
Створюємо майбутнє

Інвестиційно-девелоперська компанія, створена для втілення в життя найбільш прогресивних, інноваційних та амбітних проектів у сфері девелопменту.

TARYAN GROUP робить ставку на створенні унікальних цінностей для кожного клієнта, об’єднання новаторського дизайну, прогрессивних технологій та найвищих стандартів якості.


сайт проекту
ПОЗНЯКИЖИЛБУД
ЯКІСТЬ – ОСНОВА ДОВІРИ

Будівельна компанія з 21-річною історією ПОЗНЯКИЖИЛБУД спеціалізується на зведенні елітних житлових комплексів з об’єктами соціальної інфраструктури та офісних центрів. Корпорація увійшла до структури TARYAN GROUP в грудні 2015 року і виконує функції генерального будівельного підрядника.


сайт проекту
роял тауэр киев